תדיעד - פעילות  ERP  

 

 

כללי 

 

חברת תדיעד הוותיקה ביססה את מעמדה בשנים האחרונות כאחת מהחברות המובילות בתחום של יישום מערכת הpriority בקרב מגוון רחב של לקוחותיה הפרושים ברחבי הארץ. 

תדיעד, שמאז הקמתה בשנות השמונים, התמחתה במתן פתרונות כוללניים ומלאים לארגונים שונים  בתחום של מערכות הניהול, הפכה, בשנים האחרונות, את תוכנת הpriority לתוכנת הבית במסגרת היותה שותפה עסקית של יצרנית התוכנה – חברת אשבל. 

בפרט, ניצלה החברה את מעמדה המיוחד והיכרותה רבת השנים עם המגזר הקיבוצי ופיתחה את פריוריטי לקיבוצים    -   מוצר המביא את הטכנולוגיות והיכולות של priority ומגדיר מחדש את תחום הפתרונות המחשוביים  לקיבוץ . פריוריטי לקיבוצים הינו, כיום, המוצר המתקדם ביותר הקיים בשוק כפתרון לניהול  הקיבוץ ונגזרותיו. 

 

תדיעד מתמחה בקיבוצים ומפעליהם, אך אינה חברת נישה ויכולותיה מובילים להצלחה מוכחת בכלל המגזרים במשק.  

  

פירוט שירותים 

נכון להיום, מעניקה תדיעד ללקוחותיה את מכלול השירותים הנדרשים לצורך הקמה ויישום אל הpriority  ובנוסף מעניקה שירותים נילווים בתחומי התשתיות ובסיסי הנתונים. תדיעד פיתחה יכולות המאפשרות לה לספק ללקוח את כלל השירתים והמוצרים הנדרשים כדי לאפשר ללקוח לנהל פרוייקט ERP במערכת הpriority מול ספק יחיד. שירותים אלה כוללים: 

 

שירותים בתחום יישום והטמעת   PRIORITY ERP 

 

שירותים אלה כוללים : מכירת רשיונות, אפיון , פיתוח , הקמת תשתיות , הדרכות, ליווי משתמשים , תחזוקה ושירות שוטף , כלל תהליכי ההקמה ותהליכי העמקת ההטמעה הנדרשים מול תוכנת Priority בארגון.   

שירותית בתחום אינטגרציה ופיתוח מוצרים משלימים למערכות נוספות  

בכלל זה: אתרי אינטרנט , מסופונים, ברקוד, בקרים בפס ייצור,התחברות לשרת פקסים, קיראות מונים  

שירותי יעוץ בתחום מערכות המידע  

בכלל זה: יצירת מסמכי RFP , ליווי ובקרת פרויקטי ERP / CRM , ייצוג הלקוח אל מול ספקים  

שירותי IT  כלליים  

 SYSTEM, DBA, גיבויים, תשתיות רשת וחומרה 

 

פריוריטי לקיבוצים 

מה הופך את פריוריטי לקיבוצים לפתרון מספר אחד , כיום, במתן מענה כולל לניהול של קיבוץ?: 

מערכת priority – מוצר מוכח, שנותן פתרון מקיף, בעל טכנולוגיה מתקדמת, גמיש וקל לשימוש ומאפשר יישום מהיר וחלק.  

נסיון רב שנים והיכרות אינטימית של תדיעד עם המגזר הקיבוצי על כלל פעילויותיו, מפעליו וארגוני העל מולם הוא עובד. 

פיתוחים ייעודיים למגזר הקיבוצי (תמחיר קיבוצי, ניהול אוכלוסייה, מערכות דיווח, מערכות קליטת נתונים....) שהוטמעו כחלק אינטגרטיבי בתוך המערך הלוגיסטי/כספי של מערכת הERP  

צוות יישום מיומן ומנוסה שמוביל להצלחה מובטחת 

מחיר אטרקטיבי המגובה במודל עסקי שמבטיח עלות תועלת הנמוכה בשוק  

 

צוותים 

בתדיעד מתפקדים כיום שלושה צוותים שאמונים על מתן שירותים ללקוחות החברה : 

 

צוות יישום 

צוות זה מוביל את יישומי הERP בקרב לקוחות החברה. חברי הצוות הינם מומחי מערכות מידע בעלי עשרות שנות נסיון בניהול, פיתוח והטמעה של מערכות ERP  ומתמחים בעיקר בתוכנת הpriority. 

  

צוות הCRM 

עיסוקו העקרי בקליטה שוטפת, ניתוב ומעקב עד לפתרון של קריאות שירות הן בצד האפליקטיבי והן בנושאים של תשתיות ובסיסי נתונים או שילוב של התחומים. צוות זה מטפל גם במתן מענה לקריאות בתחום של מוצרי תשתית, רשת ומוצרים נלווים – הן לצורך רכישה והן בטיפול מול הספקים השונים. 

 

צוות הsystem והתשתיות 

צוות זה מתמחה בביצוע אפיונים, הגדרות, התקנות והתחזוקה השוטפת של תשתיות הIT של לקוחות החברה. הצוות מונה שלושה בעלי מקצוע מנוסים ובעלי ידע נרחב ועדכני. 

Tadiad.jpg